Alcatel One Touch Idol 2S, OT-6050, OT-6050Y akku 2150mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Idol 2S, OT-6050, OT-6050Y akku 2150mAh
In stock
- SKU
- CS-OT605SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch Idol 2S
OT-6050
OT-6050Y
OT-6050
OT-6050Y
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLp021A2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT605SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128097150 |
| Korvaa | TLp021A2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2150mAh / 8.17Wh |
| Mitat | 73.66 x 56.29 x 3.35 mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |