Alcatel One Touch Icin, One Touch Pixi 3 (7) LTE, One Touch Pixi 3 7.0 4G akku 2700mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Icin, One Touch Pixi 3 (7) LTE, One Touch Pixi 3 7.0 4G akku 2700mAh
In stock
- SKU
- CS-OTP370SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch Icin
One Touch Pixi 3 (7) LTE
One Touch Pixi 3 7.0 4G
One Touch Pixi 3 (7) LTE
One Touch Pixi 3 7.0 4G
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLP028A2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTP370SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112648 |
| Korvaa | TLP028A2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 9.99Wh |
| Mitat | 102.30 x 77.90 x 2.90 mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |