Alcatel One Touch Flash 2, One Touch Flash 2 Dual SIM, One Touch Flash 2 Dual SIM LTE akku 3000mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch Flash 2, One Touch Flash 2 Dual SIM, One Touch Flash 2 Dual SIM LTE akku 3000mAh
In stock
- SKU
- CS-OT985SL
22,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch Flash 2
One Touch Flash 2 Dual SIM
One Touch Flash 2 Dual SIM LTE
One Touch Pop S7
OT-7045
OT-7045Y
OT-7049D
One Touch Flash 2 Dual SIM
One Touch Flash 2 Dual SIM LTE
One Touch Pop S7
OT-7045
OT-7045Y
OT-7049D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
C3000003C1
TLp030B1
TLp030B2
TLp030B1
TLp030B2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT985SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096436 |
| Korvaa | TLp030B2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.4Wh |
| Mitat | 70.55 x 56.30 x 4.88mm |
| Jännite | 3,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |