Alcatel One Touch 913, One Touch 913D, One Touch 927 akku 1300mAh/4.81Wh
calcActive())">
Alcatel One Touch 913, One Touch 913D, One Touch 927 akku 1300mAh/4.81Wh
In stock
- SKU
- CS-OT913XL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch 913
One Touch 913D
One Touch 927
OT-913
OT-913D
OT-927
One Touch 913D
One Touch 927
OT-913
OT-913D
OT-927
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
CAB14P0000C1
CAB2420000C1
CAB2420000C1
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT913XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128072362 |
| Korvaa | CAB14P0000C1 / CAB2420000C1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 4.81Wh |
| Mitat | 64.65 x 43.85 x 3.95mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |