Alcatel One Touch 906 akku 1000mAh/3.7Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch 906
OT-906
OT-906
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
BY74
CAB31K0000C1
TB-5J
CAB31K0000C1
TB-5J
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT906SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128070573 |
| Korvaa | CAB31K0000C1 / TB-5J / BY74 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 49.54 x 39.95 x 5.84mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |