Alcatel One Touch 6010, One Touch 6010D, One Touch 916 akku 1650mAh
calcActive())">
Alcatel One Touch 6010, One Touch 6010D, One Touch 916 akku 1650mAh
In stock
- SKU
- CS-OT991XL
18,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch 6010
One Touch 6010D
One Touch 916
One Touch 916D
One Touch 991
One Touch 991 Play
One Touch 991D
One Touch 992
One Touch 992D
One Touch Star
OT-6010
OT-6010D
OT-916
OT-916D
OT-991
OT-991 Play
OT-991D
OT-992
OT-992D
One Touch 6010D
One Touch 916
One Touch 916D
One Touch 991
One Touch 991 Play
One Touch 991D
One Touch 992
One Touch 992D
One Touch Star
OT-6010
OT-6010D
OT-916
OT-916D
OT-991
OT-991 Play
OT-991D
OT-992
OT-992D
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
BY78
CAB32A0000C1
CAB32A0000C2
TLiB32A
CAB32A0000C1
CAB32A0000C2
TLiB32A
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT991XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076216 |
| Korvaa | TLiB32A / CAB32A0000C2 / BY78 / CAB32A0000C1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1650mAh / 6.11Wh |
| Mitat | 51.67 x 51.00 x 5.34mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |