Alcatel One Touch 111, One Touch S120, One Touch S121 akku 600mAh/2.22Wh
calcActive())">
Alcatel One Touch 111, One Touch S120, One Touch S121 akku 600mAh/2.22Wh
In stock
- SKU
- CS-OTS210SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
One Touch 111
One Touch S120
One Touch S121
One Touch S210
One Touch S211
One Touch S211c
One Touch S215
One Touch S218
One Touch V212
OT-111
OT-S120
OT-S121
OT-S210
OT-S211
OT-S211C
OT-S215
OT-S218
OT-V212
One Touch S120
One Touch S121
One Touch S210
One Touch S211
One Touch S211c
One Touch S215
One Touch S218
One Touch V212
OT-111
OT-S120
OT-S121
OT-S210
OT-S211
OT-S211C
OT-S215
OT-S218
OT-V212
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
B-U81
CAB2001010C1
CAB2001011C1
OT-BY25
CAB2001010C1
CAB2001011C1
OT-BY25
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTS210SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128043102 |
| Korvaa | CAB2001010C1 / OT-BY25 / B-U81 / CAB2001011C1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Mitat | 37.00 x 37.00 x 5.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |