Alcatel MW40, MW40CJ, MW40V akku 1650mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel reitittimien kanssa:
MW40
MW40CJ
MW40V
MW40VD
MW40CJ
MW40V
MW40VD
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel reitittimien alkuperäisakut:
TLiB5AF
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi reitittimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussä…
| SKU | CS-OT997SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128071471 |
| Korvaa | CAB32E0000C1 / CAB32E0002C1 / TLiB32E / CAB32E0000C2 / TLiB5AF |
| Kapasiteetti (mAh) | 1650mAh / 6.11Wh |
| Mitat | 57.10 x 50.98 x 5.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |