Alcatel FL02, Flash Plus 2, Flash Plus II akku 2950mAh
calcActive())">
Alcatel FL02, Flash Plus 2, Flash Plus II akku 2950mAh
In stock
- SKU
- CS-OTP509XL
23,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
FL02
Flash Plus 2
Flash Plus II
One Touch Pop 4S LTE
One Touch Shine Plus
OT-5095
OT-5095B
OT-5095I
OT-5095K
OT-5095L
OT-5095Y
Touch Pop 4S
Flash Plus 2
Flash Plus II
One Touch Pop 4S LTE
One Touch Shine Plus
OT-5095
OT-5095B
OT-5095I
OT-5095K
OT-5095L
OT-5095Y
Touch Pop 4S
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
TLp029B1
TLp029B2
TLp029B2
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OTP509XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128126638 |
| Korvaa | TLp029B1 / TLp029B2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2950mAh / 11.36Wh |
| Mitat | 107.10 x 45.80 x 3.60mm |
| Jännite | 3,85 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |