Alcatel AUTHORITY, One Touch 955, One Touch 960 akku 1500mAh/5.55Wh
calcActive())">
Alcatel AUTHORITY, One Touch 955, One Touch 960 akku 1500mAh/5.55Wh
In stock
- SKU
- CS-OT960SL
17,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Alcatel matkapuhelimien kanssa:
AUTHORITY
One Touch 955
One Touch 960
One Touch 960C
One Touch 995s
OT-955
OT-960
OT-960C
OT-995s
One Touch 955
One Touch 960
One Touch 960C
One Touch 995s
OT-955
OT-960
OT-960C
OT-995s
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Alcatel matkapuhelimien alkuperäisakut:
CAB31Y0008C2
CAB31Y0014C2
TLiB31Y
CAB31Y0014C2
TLiB31Y
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi matkapuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-OT960SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128069355 |
| Korvaa | CAB31Y0014C2 / TLiB31Y / CAB31Y0008C2 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 5.55Wh |
| Mitat | 64.40 x 43.97 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |