Leica DNA Digital Level, TC2003, TC2003 Total stations akku 4000mAh
calcActive())">
Leica DNA Digital Level, TC2003, TC2003 Total stations akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-LPS100SL
301,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Leica mittalaitteiden kanssa:
DNA Digital Level
TC2003
TC2003 Total stations
TCA1800
TCA1800 Total stations
TPS100
TPS100 Total stations
TC2003
TC2003 Total stations
TCA1800
TCA1800 Total stations
TPS100
TPS100 Total stations
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Leica mittalaitteiden alkuperäisakut:
402210
GEB70
GEB70
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-LPS100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146933 |
| Korvaa | GEB70 / 402210 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 48Wh |
| Mitat | 180.14 x 75.90 x 61.28mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |