Leica ATX1200, ATX900, CS10 akku 2200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Leica mittalaitteiden kanssa:
ATX1200
ATX900
CS10
CS15
GNSS receiver
GPS900
GRX1200
GS20
Piper 100
Piper 200
RX1200
RX900
SR20
Stonex R6+
TS11
TS12
TS16
Zoom 20
Zoom 30
Zoom 35
Zoom 80
ZT80+
ATX900
CS10
CS15
GNSS receiver
GPS900
GRX1200
GS20
Piper 100
Piper 200
RX1200
RX900
SR20
Stonex R6+
TS11
TS12
TS16
Zoom 20
Zoom 30
Zoom 35
Zoom 80
ZT80+
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Leica mittalaitteiden alkuperäisakut:
724117
733269
733270
772806
GBE211
GBE221
GEB211
GEB212
GEB90
ZBA200
ZBA400
733269
733270
772806
GBE211
GBE221
GEB211
GEB212
GEB90
ZBA200
ZBA400
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-GBE211SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037439 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Mitat | 72.00 x 39.46 x 21.15mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |