Leica 1100, 700, 800 akku 8200mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Leica mittalaitteiden kanssa:
1100
700
800
GPS1200
GPS500
TPS 400
TPS1100
TPS1200
TPS400
TPS700
TPS800
700
800
GPS1200
GPS500
TPS 400
TPS1100
TPS1200
TPS400
TPS700
TPS800
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Leica mittalaitteiden alkuperäisakut:
818916
GEB371
GEB371
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-LPS400SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146940 |
| Korvaa | GEB371 / 818916 |
| Kapasiteetti (mAh) | 8200mAh / 98.4Wh |
| Mitat | 245.34 x 107.52 x 83.80mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |