ARTS hätävalaistus yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
ARTS hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Korvattavat ARTS hätävalaistus alkuperäisakut
805809
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ARTS hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vert…
| SKU | CS-MGN761LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186526 |
| Korvaa | 062526 / 062552 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 4.8Wh |
| Mitat | 86.20 x 25.00 x 22.50mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |