Legrand hätävalaistus 806525 / ST1 F200 yhteensopiva akku 800mAh
calcActive())">
Legrand hätävalaistus 806525 / ST1 F200 yhteensopiva akku 800mAh
In stock
- SKU
- CS-OVA120LS
15,95 €
Legrand hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
806525
ST1 F200
BAES 806525
ST1 F200
BAES 806525
Korvattavat Legrand hätävalaistus alkuperäisakut
MXN0067
MXN0082
MXN0082
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Legrand hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-OVA120LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 2,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186090 |
| Korvaa | MXN0067 / MXN0082 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 1.92Wh |
| Mitat | 50.20 x 28.20 x 14.10mm |
| Jännite | 2,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |