Legrand hätävalaistus 6600 03 / 6600 04 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Legrand hätävalaistus 6600 03 / 6600 04 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-LGH885LS
26,95 €
Legrand hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
6600 03
6600 04
6600 05
6600 04
6600 05
Korvattavat Legrand hätävalaistus alkuperäisakut
HB00015TA
061885
061885
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Legrand hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-LGH885LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192190 |
| Korvaa | HB00015TA / 061885 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 12Wh |
| Mitat | 210.40 x 23.00 x 23.00mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |