Legrand hätävalaistus 608-92 yhteensopiva akku 2500mAh
calcActive())">
Legrand hätävalaistus 608-92 yhteensopiva akku 2500mAh
In stock
- SKU
- CS-GRU608LS
32,95 €
Legrand hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
608-92
Korvattavat Legrand hätävalaistus alkuperäisakut
GP250CKT5WMX
5KRMT 26/50
5KRMT 26/50
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Legrand hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-GRU608LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208365 |
| Korvaa | GP250CKT5WMX / 5KRMT 26/50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 15Wh |
| Mitat | 67.10 x 44.60 x 42.00mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |