Legrand hätävalaistus 062632 / 660975 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Legrand hätävalaistus 062632 / 660975 yhteensopiva akku 4000mAh
In stock
- SKU
- CS-GRU626LS
47,95 €
Legrand hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
062632
660975
660975
Korvattavat Legrand hätävalaistus alkuperäisakut
C400BT
ACC004112002
ACC004112002
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Legrand hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-GRU626LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128185864 |
| Korvaa | C400BT / ACC004112002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 28.8Wh |
| Mitat | 77.00 x 51.50 x 51.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |