Legrand hätävalaistus 061883 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Legrand hätävalaistus 061883 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-LGH959LS
21,95 €
Legrand hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
061883
Korvattavat Legrand hätävalaistus alkuperäisakut
H95999
H95447
803832
H95447
803832
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Legrand hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-LGH959LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-CD |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187776 |
| Korvaa | H95999 / H95447 / 803832 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 129.20 x 22.40 x 22.40mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |