Legrand hätävalaistus 061022 / 062520 yhteensopiva akku 700mAh
calcActive())">
Legrand hätävalaistus 061022 / 062520 yhteensopiva akku 700mAh
In stock
- SKU
- CS-GRU610LS
16,95 €
Legrand hätävalaistus yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
061022
062520
062521
062520
062521
Korvattavat Legrand hätävalaistus alkuperäisakut
061022
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Legrand hätävalaistus -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-GRU610LS |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186076 |
| Korvaa | 061022 |
| Kapasiteetti (mAh) | 700mAh / 2.52Wh |
| Mitat | 44.80 x 31.20 x 10.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |