LEGO lelurobotin Arduino Robot yhteensopiva akku 1700mAh
calcActive())">
LEGO lelurobotin Arduino Robot yhteensopiva akku 1700mAh
In stock
- SKU
- CS-MKR140SL
19,95 €
LEGO lelurobotin yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Arduino Robot
Korvattavat LEGO lelurobotin alkuperäisakut
14030
Kuvaus / LEGO lelurobotin Arduino Robot yhteensopiva akku 1700mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu LEGO lelurobotin -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja vertaa…
More Information
| SKU | CS-MKR140SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128179733 |
| Korvaa | 14030 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 6.29Wh |
| Mitat | 49.80 x 33.50 x 10.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review