Ledlenser taskulampun MH7 / MH8 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Ledlenser taskulampun MH7 / MH8 yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-LMH700FT
21,95 €
Ledlenser taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
MH7
MH8
MH8
Korvattavat Ledlenser taskulampun alkuperäisakut
500987
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ledlenser taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-LMH700FT |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128205326 |
| Korvaa | 500987 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 53.50 x 28.50 x 15.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |