Ledlenser taskulampun H7 SE / H7R yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Ledlenser taskulampun H7 SE / H7R yhteensopiva akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-LMT720FT
24,95 €
20,95 €
Ledlenser taskulampun yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
H7 SE
H7R
H7R CR
H7R SE
HR7.2
H7R
H7R CR
H7R SE
HR7.2
Korvattavat Ledlenser taskulampun alkuperäisakut
603040
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ledlenser taskulampun -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
| SKU | CS-LMT720FT |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128214656 |
| Korvaa | 603040 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 48.30 x 42.00 x 14.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |