Coreparts Microsoft Surface Pro 2 laturi - 36W 12V 3.6A
calcActive())">
Coreparts Microsoft Surface Pro 2 laturi - 36W 12V 3.6A
In stock
- SKU
- MSPT2000WP
59,95 €
Laturi on yhteensopiva ainakin seuraavien Microsoft kannettavien tietokoneiden kanssa:
Microsoft Surface Pro 2
Etsitkö luotettavaa ja yhteensopivaa virtalähdettä Microsoft Surface Pro 1 tai 2 -tabletillesi? Älä etsi kauempaa! CoreParts tarjoaa sinulle uusimman ja parhaan 36W 12V 3.6A Surface Pro -sovittimen.
Tämä laturi on suunniteltu lataamaan Microsoft Surface Pro 1 ja 2 -tabletteja, joten sinun ei tarvitse huolehtia yhteensopivuusongelmista. Lisäksi mukana tulee virtajohto.
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 36kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on …
| SKU | MSPT2000WP |
|---|---|
| Teho | 36 W |
| Sisääntulojännite | 100~240V |
| Ulostulojännite | 12 V |
| Liitintyyppi | Surface 5 Pin |
| Valmistaja | CoreParts |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 5712505313619 |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |