Green Cell HP Laturi 150W 19V 7.7A - 7.4*5.0
calcActive())">
Laturi on yhteensopiva ainakin seuraavien HP tietokoneiden kanssa:
HP/Compaq Desktops & Workstation
dc7900 Small Form Factor PC
ZBook 15 Mobile Workstation
Elite 8300 Ultra-slim PC
EliteDesk 800 G1 Small Form Factor PC
8000 Elite Ultra-slim PC
EliteDesk 800 G1 Tower PC
dc7900 Ultra-slim Desktop PC
ZBook 17 Mobile Workstation
Pro 6300 All-in-One PC
8200 Elite Ultra-slim PC
EliteDesk 800 G1 Desktop Mini PC
Elite 8300 Ultra-slim PC
EliteDesk 800 G1 Desktop Mini PC
EliteDesk 800 G1 Base Model Tower PC
EliteDesk 800 G1 Ultra-slim PC
Elite 8300 Base Model Ultra-slim PC
EliteDesk 800 G1 Base Model Ultra-slim PC
EliteDesk 800 G1 Tower PC
EliteDesk 800 G1 Ultra-slim PC
EliteDesk 800 G1 Base Model Desktop Mini PC
EliteDesk 800 G1 Ultra-slim PC
Bundle dc7900 Small Form Factor PC
ZBook 17 Mobile Workstation
8200 Elite Ultra-slim PC
dc7800 Ultra-slim Desktop PC
SignagePlayer mp8200 dc7900 Ultra-slim Desktop PC
SignagePlayer mp8200
dc7900 Base Model Ultra-slim Desktop PC
dc7900 Small Form Factor PC
ZBook 15 Mobile Workstation
Elite 8300 Ultra-slim PC
EliteDesk 800 G1 Small Form Factor PC
8000 Elite Ultra-slim PC
EliteDesk 800 G1 Tower PC
dc7900 Ultra-slim Desktop PC
ZBook 17 Mobile Workstation
Pro 6300 All-in-One PC
8200 Elite Ultra-slim PC
EliteDesk 800 G1 Desktop Mini PC
Elite 8300 Ultra-slim PC
EliteDesk 800 G1 Desktop Mini PC
EliteDesk 800 G1 Base Model Tower PC
EliteDesk 800 G1 Ultra-slim PC
Elite 8300 Base Model Ultra-slim PC
EliteDesk 800 G1 Base Model Ultra-slim PC
EliteDesk 800 G1 Tower PC
EliteDesk 800 G1 Ultra-slim PC
EliteDesk 800 G1 Base Model Desktop Mini PC
EliteDesk 800 G1 Ultra-slim PC
Bundle dc7900 Small Form Factor PC
ZBook 17 Mobile Workstation
8200 Elite Ultra-slim PC
dc7800 Ultra-slim Desktop PC
SignagePlayer mp8200 dc7900 Ultra-slim Desktop PC
SignagePlayer mp8200
dc7900 Base Model Ultra-slim Desktop PC
Laturi korvaa seuraavat HP-laturit:
482133-001
397803-001B
384022-001
384023-001
391174-001
393948-002
397747-001
397748-001
397803-001
397804-001
648964-001
647982-001
592491-001
397803-001B
384022-001
384023-001
391174-001
393948-002
397747-001
397748-001
397803-001
397804-001
648964-001
647982-001
592491-001
Mukana myös virtakaapeli.
Alkuperäistä vastaava laadukas tarvikelaturi 36kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta. Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit. 30…
| SKU | AD111P |
|---|---|
| Teho | 150W / 7.7A |
| Sisääntulojännite | 100~240V |
| Ulostulojännite | 19V |
| Liitintyyppi | 7.4*5.0 w/Pin |
| Valmistaja | Green Cell |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 5903317226499 |
| Korvaa | 482133-001, 397803-001B, 384022-001, 384023-001, 391174-001, 393948-002, 397747-001, 397748-001, 397803-001, 397804-001, 648964-001, 647982-001, 592491-001 |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |