Green Cell 65W Acer Laturi 19V 3.42A - Liitin 3.0*1.0
calcActive())">
Green Cell 65W Acer Laturi 19V 3.42A - Liitin 3.0*1.0
In stock
- SKU
- AD73P
24,95 €
20,95 €
Laturi sopii ainakin seuraaviin Acer / Samsung kannettaville tietokoneisiin
Acer Aspire V3-371
V3-372
S7-391
S7-191
S7-393
S5-391
V3-331
E5-552
S3-392G
P3-171
S7-392
P3-131
S3-392
Samsung Notebook NP900X3C
NP900X3D
Acer Iconia W700
W700P
W701
W701P
Acer Chromebook C720P
AC720
C720
AC720P
C740
Acer TravelMate X TMX313-M
V3-372
S7-391
S7-191
S7-393
S5-391
V3-331
E5-552
S3-392G
P3-171
S7-392
P3-131
S3-392
Samsung Notebook NP900X3C
NP900X3D
Acer Iconia W700
W700P
W701
W701P
Acer Chromebook C720P
AC720
C720
AC720P
C740
Acer TravelMate X TMX313-M
Laturi korvaa ainakin seuraavat Acer kannettavan tietokoneen laturit
KP.06503.005
KP.06503.012
KP.06503.009
KP.0650H.006
KP.06503.012
KP.06503.009
KP.0650H.006
Mukana myös virtakaapeli.
Laadukas laturi 36kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta. Ostaessasi laturin suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma tuotteen täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme latureilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit…
| SKU | AD73P |
|---|---|
| Teho | 65W |
| Sisääntulojännite | 100~240V |
| Ulostulojännite | 19V |
| Liitintyyppi | Plug 3.0*1.0 |
| Valmistaja | Green Cell |
| Takuu | 3 vuotta |
| EAN | 5903317226321 |
| Korvaa | KP.06503.005, KP.06503.012, KP.06503.009, KP.0650H.006 |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |