Flyer sähköpyörän C10 / C10 HS yhteensopiva akku 18000mAh
calcActive())">
Flyer sähköpyörän C10 / C10 HS yhteensopiva akku 18000mAh
In stock
- SKU
- CS-PFC120SL
231,95 €
Flyer sähköpyörän yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
C10
C10 HS
C11 HS
C12 HS
C6
C8 HS
L10
L10 HS
L11
L11 HS
L14 HS
L6
L8 HS
L9
T10
T10 HS
T11 HS
T14 HS
T6
T8
T8 HS
T9
R Street
R Tour
R Urban
R XT
S Eco 26"
S Eco 28"
S Street 26"
S Street 28"
S Tour 26"
S Tour 28"
S Urban 26"
S Urban 28"
S X-C 26"
S XT 28"
C-Serie
L-Serie
S-Serie
T-Serie
X-Serie
C10 HS
C11 HS
C12 HS
C6
C8 HS
L10
L10 HS
L11
L11 HS
L14 HS
L6
L8 HS
L9
T10
T10 HS
T11 HS
T14 HS
T6
T8
T8 HS
T9
R Street
R Tour
R Urban
R XT
S Eco 26"
S Eco 28"
S Street 26"
S Street 28"
S Tour 26"
S Tour 28"
S Urban 26"
S Urban 28"
S X-C 26"
S XT 28"
C-Serie
L-Serie
S-Serie
T-Serie
X-Serie
Korvattavat Flyer sähköpyörän alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Flyer sähköpyörän -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja verta…
| SKU | CS-PFC120SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 25,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128178774 |
| Korvaa | NKY224B02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 18000mAh / 453.6Wh |
| Mitat | 272.50 x 153.50 x 103.80mm |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |