Batavus sähköpyörän Pulzar / Senero yhteensopiva akku 13000mAh
calcActive())">
Batavus sähköpyörän Pulzar / Senero yhteensopiva akku 13000mAh
In stock
- SKU
- CS-WBS942SL
279,95 €
Batavus sähköpyörän yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Pulzar
Senero
Zonar
Razer
Senero
Zonar
Razer
Korvattavat Batavus sähköpyörän alkuperäisakut
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Batavus sähköpyörän -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-WBS942SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 36 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128187295 |
| Kapasiteetti (mAh) | 13000mAh / 468Wh |
| Mitat | 373.00 x 102.40 x 98.00mm |
| Jännite | 36 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |