Laerdal lääketieteellisen laitteen SimMan 3G / SimMan Essential yhteensopiva akku 5200mAh
calcActive())">
Laerdal lääketieteellisen laitteen SimMan 3G / SimMan Essential yhteensopiva akku 5200mAh
In stock
- SKU
- CS-LDU212MD
113,95 €
Laerdal lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
SimMan 3G
SimMan Essential
SimMan 3G Trauma
Nursing Anne Simulator
SimMan 3G Mystic Patient Simulator
SimMan 3G Trauma Patient Simulator
SimMan Essential Patient Simulator
SimMan 3G Patient Simulator
SimMan Essential
SimMan 3G Trauma
Nursing Anne Simulator
SimMan 3G Mystic Patient Simulator
SimMan 3G Trauma Patient Simulator
SimMan Essential Patient Simulator
SimMan 3G Patient Simulator
Korvattavat Laerdal lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
212-02033-D
10910
UR18650F-F42PC REV.C
212-12550
56637 908 013
410-12250
10910
UR18650F-F42PC REV.C
212-12550
56637 908 013
410-12250
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Laerdal lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-LDU212MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 14,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128204077 |
| Korvaa | 212-02033-D / 10910 / UR18650F-F42PC REV.C / 212-12550 / 56637 908 013 / 410-12250 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 76.96Wh |
| Mitat | 73.70 x 73.00 x 37.00mm |
| Jännite | 14,8 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |