Laerdal lääketieteellisen laitteen Resusci Baby QCPR yhteensopiva akku 3400mAh
calcActive())">
Laerdal lääketieteellisen laitteen Resusci Baby QCPR yhteensopiva akku 3400mAh
In stock
- SKU
- CS-LDR161MX
36,95 €
Laerdal lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
Resusci Baby QCPR
Korvattavat Laerdal lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
161-40023
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Laerdal lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
| SKU | CS-LDR161MX |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128194088 |
| Korvaa | 161-40023 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 25.16Wh |
| Mitat | 86.20 x 45.00 x 33.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |