Labnet multichannel pipettes akku 850mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Labnet lääketieteellisten laitteiden kanssa:
multichannel pipettes
single
single
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Labnet lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
AK01
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-LBP361MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149026 |
| Korvaa | AK01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 850mAh / 3.15Wh |
| Mitat | 40.20 x 35.30 x 6.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |