Labnet Biopette Plus 100-1000mL akku 750mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Labnet lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Biopette Plus 100-1000mL
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Labnet lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
P3942-1000
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-LBP100MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128122005 |
| Korvaa | P3942-1000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 39.30 x 35.40 x 5.95mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |