Kustomoitu akkupaketti AA1400x5 akku 1400mAh
calcActive())">
Kustomoitu akkupaketti AA1400x5 akku 1400mAh
In stock
- SKU
- CS-CM021SL
19,95 €
17,95 €
akkupaketti erikois yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
AA1400x5
Korvattavat akkupaketti erikois alkuperäisakut
AA1400x5
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu akkupaketti erikois -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-CM021SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 6 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128139881 |
| Korvaa | AA1400x5 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 8.4Wh |
| Mitat | 71.06 x 50.92 x 14.40mm |
| Jännite | 6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |