Kustomoitu akkupaketti 2ICP/10/30/44 2S1P akku 600mAh
calcActive())">
Kustomoitu akkupaketti 2ICP/10/30/44 2S1P akku 600mAh
In stock
- SKU
- CS-CM012SL
23,95 €
20,95 €
akkupaketti erikois yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
2ICP/10/30/44 2S1P
Korvattavat akkupaketti erikois alkuperäisakut
2ICP/10/30/44 2S1P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu akkupaketti erikois -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-CM012SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131748 |
| Korvaa | 2ICP/10/30/44 2S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 43.60 x 30.80 x 10.72mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |