Kustomoitu akkupaketti 1ICP59/42/61 akku 2000mAh
calcActive())">
Kustomoitu akkupaketti 1ICP59/42/61 akku 2000mAh
In stock
- SKU
- CS-CM030SL
18,95 €
17,95 €
akkupaketti erikois yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
1ICP59/42/61
Korvattavat akkupaketti erikois alkuperäisakut
1ICP59/42/61
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu akkupaketti erikois -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-CM030SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128159476 |
| Korvaa | 1ICP59/42/61 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 7.4Wh |
| Mitat | 62.00 x 41.12 x 5.84mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |