Kustomoitu akkupaketti 1ICP5/50/50 akku 3000mAh
calcActive())">
akkupaketti erikois yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
1ICP5/50/50
Korvattavat akkupaketti erikois alkuperäisakut
1ICP5/50/50
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu akkupaketti erikois -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-CM027SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-MnO2 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128157991 |
| Korvaa | 1ICP5/50/50 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 9Wh |
| Mitat | 51.00 x 50.00 x 5.00mm |
| Jännite | 3 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |