Kustomoitu akkupaketti 1ICP/18/650 1S1P akku 2250mAh
calcActive())">
Kustomoitu akkupaketti 1ICP/18/650 1S1P akku 2250mAh
In stock
- SKU
- CS-CM039SL
18,95 €
15,95 €
akkupaketti erikois yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
1ICP/18/650 1S1P
Korvattavat akkupaketti erikois alkuperäisakut
1ICP/18/650 1S1P
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu akkupaketti erikois -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja ver…
| SKU | CS-CM039SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,6 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176138 |
| Korvaa | 1ICP/18/650 1S1P |
| Kapasiteetti (mAh) | 2250mAh / 8.1Wh |
| Mitat | 66.00 x 21.80 x 18.50mm |
| Jännite | 3,6 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |