KURIO C15100M, C15150M, Tab 2 akku 2800mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KURIO tablettien kanssa:
C15100M
C15150M
Tab 2
Xtreme 2
C15150M
Tab 2
Xtreme 2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KURIO tablettien alkuperäisakut:
C2820009C2
TLp028B2
TLp028BC
TLp028BD
TLp028B2
TLp028BC
TLp028BD
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi tablettien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuussään…
| SKU | CS-HUC150SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136996 |
| Korvaa | TLp028B2 / C2820009C2 / TLp028BD / TLp028BC |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 10.36Wh |
| Mitat | 103.40 x 78.90 x 2.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |