Kodak KLIC-7003 yhteensopiva akku 1050 mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Kodak kameroiden kanssa:
Easyshare V1003
EasyShare V803
EasyShare Z950
EasyShare M381
EasyShare M380
EasyShare V803
EasyShare Z950
EasyShare M381
EasyShare M380
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Kodak alkuperäisakut:
KLIC-7003
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
| SKU | CS-KLIC7003 |
|---|---|
| EAN | 4894128005643 |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| Mitat | 43.95 x 31.27 x 7.82mm |
| Korvaa | KLIC-7003 |
| Väri | Musta |
| Kapasiteetti (mAh) | 1050mAh / 3.89Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |