KOAMTAC KDC30, KDC350, KDC350R2 akku 1100mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KOAMTAC viivakoodinlukijoiden kanssa:
KDC30
KDC350
KDC350R2
KDC400
KDC410
KDC411
KDC420
KDC421
KDC450
KDC350
KDC350R2
KDC400
KDC410
KDC411
KDC420
KDC421
KDC450
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KOAMTAC viivakoodinlukijoiden alkuperäisakut:
699800
KDC-BAT400
KDCSPB1200
KDC-BAT400
KDCSPB1200
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi viivakoodinlukijoiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turva…
| SKU | CS-KDC300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128136699 |
| Korvaa | 699800 / KDC-BAT400 / KDCSPB1200 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 52.46 x 33.85 x 5.68mm |
| Jännite | 3,7 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |