Kirisun PT4200, PT-4200, PT5200 akku 1200mAh / 8.88Wh
calcActive())">
Kirisun PT4200, PT-4200, PT5200 akku 1200mAh / 8.88Wh
In stock
- SKU
- CS-KPT4200TW
25,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Kirisun radiopuhelimien kanssa:
PT4200
PT-4200
PT5200
PT-5200
PT558
PT-558
PT558S
PT-558S
PT668
PT-4200
PT5200
PT-5200
PT558
PT-558
PT558S
PT-558S
PT668
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Kirisun radiopuhelimien alkuperäisakut:
KB-42A
KB-58A
KB58B
KB58L
KL-KB58B
KL-KB58L
KB-58A
KB58B
KB58L
KL-KB58B
KL-KB58L
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KPT4200TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128140849 |
| Korvaa | KL-KB58B / KB58B / KB58L / KL-KB58L / KB-58A / KB-42A / KB-58L |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 8.88Wh |
| Mitat | 90.00 x 56.00 x 31.00mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |