Kirisun FP-560 akku 1700mAh / 12.58Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Kirisun radiopuhelimien kanssa:
FP-560
PT-560
PT-560
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Kirisun radiopuhelimien alkuperäisakut:
KB-56C
KBC-56C
KBC-56C
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KPT560TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141181 |
| Korvaa | KBC-56C / KB-56C |
| Kapasiteetti (mAh) | 1700mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 102.95 x 56.42 x 16.28mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |