Kern chair lääketieteellisen laitteen scale MPD250 yhteensopiva akku 2200mAh
calcActive())">
Kern chair lääketieteellisen laitteen scale MPD250 yhteensopiva akku 2200mAh
In stock
- SKU
- CS-KRD250MD
28,95 €
Kern chair lääketieteellisen laitteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
scale MPD250
Korvattavat Kern chair lääketieteellisen laitteen alkuperäisakut
110730
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kern chair lääketieteellisen laitteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
| SKU | CS-KRD250MD |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128211006 |
| Korvaa | 110730 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 15.84Wh |
| Mitat | 150.50 x 29.10 x 14.60mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |