Kenz Cardico 1210 akku 3500mAh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien lääketieteellisten laitteiden kanssa:
Kenz:
Cardico 1210Cardico 1211
Kenz Cardico:
Cardico 1210Cardico 1210c
Cardico 1211)
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat lääketieteellisten laitteiden alkuperäisakut:
Kenz:
HHR-38AF25G1Kenz Cardico:
HHR-11F25G1)Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi lääketieteellisten laitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalais…
| SKU | CS-KZC210MD |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128120483 |
| Korvaa | HHR-11F25G1 / HHR-38AF25G1 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3500mAh / 42Wh |
| Mitat | 85.20 x 68.70 x 34.20 mm |
| Jännite | 12 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |