Kenwood walkie talkien TH-D74 / TH-D74A yhteensopiva akku 1800mAh
calcActive())">
Kenwood walkie talkien TH-D74 / TH-D74A yhteensopiva akku 1800mAh
In stock
- SKU
- CS-KNB740TW
46,95 €
Kenwood walkie talkien yhteensopiva akku – sopivat laitemallit
TH-D74
TH-D74A
TH-D74E
TH-D75
TH-D74A
TH-D74E
TH-D75
Korvattavat Kenwood walkie talkien alkuperäisakut
KNB-74L
KNB-74LW
KNB-75L
KNB-75LAM
KNB-75LW
KNB-74LW
KNB-75L
KNB-75LAM
KNB-75LW
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Kenwood walkie talkien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
| SKU | CS-KNB740TW |
|---|---|
| Jännite uusi | 7.4V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128220220 |
| Korvaa | KNB-74L / KNB-74LW / KNB-75L / KNB-75LAM / KNB-75LW |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Mitat | 86.70 x 56.50 x 19.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |