KENWOOD TK-2200, TK-2200LP, TK-2202 akku 2500mAH / 18.00Wh
calcActive())">
KENWOOD TK-2200, TK-2200LP, TK-2202 akku 2500mAH / 18.00Wh
In stock
- SKU
- CS-KNB291TW
33,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KENWOOD radiopuhelimien kanssa:
TK-2200
TK-2200LP
TK-2202
TK-2202E
TK-2206
TK-2206M
TK-2207
TK-2207G
TK-2212
TK-2212M
TK-2217
TK-2300
TK-2300VP
TK-2302E
TK-2302T
TK2302VK
TK-2306
TK-2306M
TK-2307
TK-2307M
TK-3200
TK-3200LP
TK-3201
TK-3202
TK-3202E
TK-3202E3
TK-3206M
TK-3206M3
TK-3207
TK-3212
TK-3212M
TK-3217
TK-3300
TK-3300UP
TK-3301E
TK-3301T
TK-3302E
TK-3302E3
TK-3302T
TK-3302UK
TK-3306
TK-3306M3
TK-3307
TK-3307M2
TK-2200LP
TK-2202
TK-2202E
TK-2206
TK-2206M
TK-2207
TK-2207G
TK-2212
TK-2212M
TK-2217
TK-2300
TK-2300VP
TK-2302E
TK-2302T
TK2302VK
TK-2306
TK-2306M
TK-2307
TK-2307M
TK-3200
TK-3200LP
TK-3201
TK-3202
TK-3202E
TK-3202E3
TK-3206M
TK-3206M3
TK-3207
TK-3212
TK-3212M
TK-3217
TK-3300
TK-3300UP
TK-3301E
TK-3301T
TK-3302E
TK-3302E3
TK-3302T
TK-3302UK
TK-3306
TK-3306M3
TK-3307
TK-3307M2
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KENWOOD radiopuhelimien alkuperäisakut:
KNB-29
KNB-29N
KNB-30
KNB-30A
KNB-53
KNB-53N
KNB-29N
KNB-30
KNB-30A
KNB-53
KNB-53N
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KNB291TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128076483 |
| Korvaa | RAD0148 / BPKNB29MHXT-1 / KNB-30N / OSKNB29XT / KNB-53N / RAD0031 / KNB-30 / OSKNB30 / KNB-29A / KSC-35 / KSC-35SK / KNB-53 / KVC-19 / KNB-30A / KSC-35S / BPKNB45LI / KNB-29 / KNB-29N / KVC-22W / OSKNB30XT / BPKNB29MH / KSC-31 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18Wh |
| Mitat | 114.00 x 54.00 x 18.00mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |