KENWOOD TK-2118 akku 600mAh / 4.32Wh
calcActive())">
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KENWOOD radiopuhelimien kanssa:
TK-2118
TK-3118
TK-3118
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KENWOOD radiopuhelimien alkuperäisakut:
PB-40
PB-41
PB-41
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KNB400TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112716 |
| Korvaa | PB-40 / PB-41 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 4.32Wh |
| Mitat | 112.10 x 58.00 x 21.50 mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |