KENWOOD TH-K20, TH-K20A, TH-K20E akku 1300mAh / 9.62Wh
calcActive())">
KENWOOD TH-K20, TH-K20A, TH-K20E akku 1300mAh / 9.62Wh
In stock
- SKU
- CS-KNB630TW
30,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KENWOOD radiopuhelimien kanssa:
TH-K20
TH-K20A
TH-K20E
TH-K40A
TH-K40E
TK-2000E
TK-2000K
TK-2000M
TK-2000T2
TK-3000E
TK-3000K
TK-3000K2
TK-3501
TK-U100
TH-K20A
TH-K20E
TH-K40A
TH-K40E
TK-2000E
TK-2000K
TK-2000M
TK-2000T2
TK-3000E
TK-3000K
TK-3000K2
TK-3501
TK-U100
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KENWOOD radiopuhelimien alkuperäisakut:
KNB-63L
KNB-65L
KNB-65L
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KNB630TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112785 |
| Korvaa | KNB-63L / KNB-65L |
| Kapasiteetti (mAh) | 1300mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 96.80 x 54.30 x 30.60mm |
| Jännite | 7,4 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |