KENWOOD TH-255A, TH-K2AT, TH-K2E akku 1800mAh / 12.96Wh
calcActive())">
KENWOOD TH-255A, TH-K2AT, TH-K2E akku 1800mAh / 12.96Wh
In stock
- SKU
- CS-KPB430TW
29,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KENWOOD radiopuhelimien kanssa:
TH-255A
TH-K2AT
TH-K2E
TH-K2ET
TH-K4AT
TH-K4ET
TH-K2AT
TH-K2E
TH-K2ET
TH-K4AT
TH-K4ET
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KENWOOD radiopuhelimien alkuperäisakut:
KNB-43
PB-43H
PB-43N
PB-43H
PB-43N
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KPB430TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128096726 |
| Korvaa | PB-43N / PB-43H / KNB-43 / PB-43 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 12.96Wh |
| Mitat | 100.94 x 57.55 x 18.44mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |