KENWOOD TH-235, TH-235A, TK-235 akku 1000mAh / 7.2Wh
calcActive())">
KENWOOD TH-235, TH-235A, TK-235 akku 1000mAh / 7.2Wh
In stock
- SKU
- CS-KNB360TW
28,95 €
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien KENWOOD radiopuhelimien kanssa:
TH-235
TH-235A
TK-235
TK-235A
TH-235A
TK-235
TK-235A
Tämä akku korvaa ainakin seuraavat KENWOOD radiopuhelimien alkuperäisakut:
PB-36
PB-37
PB-37
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi radiopuhelimien tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
| SKU | CS-KNB360TW |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128112730 |
| Korvaa | PB-36 / PB-37 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 7.2Wh |
| Mitat | 70.10 x 58.50 x 31.00 mm |
| Jännite | 7,2 V |
Write Your Own Review
| TOIMITUSTAPA | TOIMITUSKULU |
|---|---|
| Posti - Pikkupaketti | €4.95 |
| Postiin tai pakettiautomaattiin | €5.95 |
| Kotipaketti | €9.95 |
| Yrityspaketti | €12.95 |